Технічна творчість

Незважаючи на те, що навчальний рік тільки розпочався, технічна творчість учнів і працівників училища вже дала перші плоди.

Зміст праці в сучасних умовах вимірюється не тільки ступенем його інтенсивності, але й рівнем прояву творчості. Причому зберігається об’єктивна тенденція – з розвитком суспільства інтенсивність і кількість фізичної праці зменшується, а інтелектуальної, творчої зростає. Задатки творчих здібностей властиві будь якій людині, будь якій нормальній людині.

Технічна творчість учнів – наймасовіша форма залучення їх до творчості. В процесі діяльності, учні знайомляться з різноманітним світом техніки, виявляють власні здібності, формують технічні поняття і просторове уявлення, вміння читати креслення і схеми.

В кожній групі ВПУ №13 працює гурток технічної творчості. Заняття гуртків проводится в позаурочний час, що сприяє зайнятості учнів.

Проводятся училищні виставки технічної творчості, де гуртки виставляють експонати та діючі моделі. Відбираються кращі експонати для участі в обласній виставці технічної творчості.

Нижче представлені експонати з обласної виставки технічної творчості.

100_27001. Перекидач легкових автомобілів.

100_2715 100_27162. Мотоблок для сільськогосподарських робіт

100_26393. Машина для перевірки матеріалів на тертя.

100_27144. Стенд для перевірки автомобільних генераторів.

100_26925. Компресор на основі “ЗиЛ”