Шпільчак Х.В. провела лінійку на тему «Я вибирала долю собi сама…» присвячена 87-річчю з дня народження Ліни Василівни Костенко

20.03.2017 відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Я вибирала  долю собi сама…» присвячена 87-річчю з дня народження Ліни Василівни Костенко. Захід організувала та провела Шпільчак Х.В. кл. керівник гр. КОБ 14-2.

Мета заходу: познайомити учнів із творами Л. Костенко, їх непо­вторністю оригінальністю;  формувати особистість, яка має почуття гідності, багатий духовний світ; виховувати  любов до поезії, до природи, свідоме ставлення до формування інформаційної та комунікативної компетенції.

19 березня Україна вітала з Днем народження живу легенду – Ліну Костенко (народилася 19 березня 1930 року) – геніальну українську письменницю-шістдесятницю, поетесу, лауреата Державної премії імені Т. Шевченка (1987, за роман «Маруся Чурай» і збірку «Неповторність»), лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені О. Теліги (2000), почесного професора Києво-Могилянської академії та почесного доктора Львівського та Чернівецького університетів.

Поезія Ліни Костенко – душа народу, істинна його дочка. З її віршованих рядків струмують глибокі почуття небайдужої людини, духовні настанови для прийдешніх поколінь. Значення творчості Ліни Костенко з часом тільки зростає, вона завжди актуальна.

Я в людей не проситиму сили,
Я нічого в житті не просила,
Як не просять гранітні схили,
Щоб у спеку дощі їх зросили.
Я в людей попрошу тільки віри
В кожне слово, почуте від мене,
В кожен погляд очей моїх сірих,
В кожну ласку рук нестудених.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*