Римарчук Л.І. провела загальноучилищну лінійку на тему «Хай буде мир на всій Землі» – до Дня Миру

18.09.2017 відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Хай буде мир на всій Землі» – до Дня Миру. Захід організувала та провела класний керівник групи РК 17-3 Римарчук Л.І.

Щороку у другій половині вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. День миру в Україні встановлений указом Президента у 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру.

Нема на всій Землі бажанішого слова, ніж “мир”, ненависнішого, ніж “війна”. Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі. Але скрізь воно означає прості й одвічні істини.

Мир – як здоров’я і повітря: поки їх удосталь, про них не замислюєшся. До недавнього часу для нашого народу мир був повсякденною реальністю, тож ми цього безцінного дару ніби й не помічали. Хто думав, що може бути інакше? Що в життя миролюбної України ввійде війна? Нині, як ніколи, відчуваємо в мирі потребу. Мир, безпека, стабільність – ось що найважливіше. Нині, як ніколи, відзначення Дня Миру є для нас, українців, актуальним. Адже нині в нашій країні гинуть найкращі сини, справжні герої.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців.

Потрібен мир – тобі й мені
І всім на світі дітям!
Не тільки вранці навесні
Нехай нам сонце світить.
Потрібен мир, трава в росі,
Усміхнений нащадок.
Потрібен мир усім-усім,
Отриманий у спадок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*