Римарчук Л.І. провела тематичний вечір «Соборна мати-Україна одна для всіх, як оберіг» – до Дня Соборності України

26.01.2017 в бібліотеці  училища проведено тематичний вечір «Соборна мати-Україна одна для всіх, як оберіг» – до Дня Соборності України. Захід організувала та провела Римарчук Л.І. –  класний керівник групи РК 17-2.

Щороку українці відзначають День Соборності України, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та      Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Це дуже важливий день в історії української нації. Це день єднання та підвищення духовної сили народу. 98 років тому підписали акт Злуки, який став початком нашої незалежності.

Революція 1917-1920р.р. в Україні втілила мрію багатьох поколінь, об’єднавши українські землі  в єдину соборну державу. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

Ми з вами живемо в Україні, тому ми повинні знати і шанувати історію, традиції і культуру нашої держави. І в цей нелегкий час, коли точаться бої на Сході і Півдні, ми повинні бути справжніми патріотами, відстоювати єдність,  суверенітет і незалежність України.

Соборність сьогодні – це коли ворог приходить на Схід твоєї країни, а захищати той клаптик землі їдуть воїни з усіх куточків України; коли волонтери і військові розмовляють різними мовами, але роблять спільну святу справу захисту рідної землі; і протестанти єднаються для перемоги. Будьмо єдиними заради перемоги, бо історія вже не раз показувала нам, що розкол веде до поразки і втрати держави.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*