Проведено відкритий бінарний урок з виробничого навчання (майстер в/н Теліхович О.В.) та предмета «Основи економічного аналізу» (викладач Гриник Ю.І. )

З метою розвитку інтересу учнів до спеціальних предметів 01.02.2017 в кабінеті №40 проведено відкритий бінарний урок з виробничого навчання (майстер в/н Теліхович О.В.) та предмета «Основи економічного аналізу» (викладач Гриник Ю.І. ) на тему «Облік витрат. Визначення собівартості продукції на прикладі ВПУ№13. Складання первинних документів реалізації продукції, робіт та послуг» в групі ОС-2 з професії «Офісний) службовець (бухгалтерія)».

Метою такого уроку було показати нестандартну форму навчання при реалізації міжпредметних зв’язків та інтеграції з кількох предметів. При проведенні бінарного уроку знання засвоюються набагато краще, адже навчальний матеріал розрахований не на запам’ятовування, а на вдумливий, творчий процес пізнання, на постановку проблеми та пошук її вирішення.

Урок проходив у постійному діалозі з учнями. Все це сприяло покращенню якості уроку, а заміна різних форм роботи дозволила активізувати діяльність учнів і залучити до роботи кожного. Урок проведено на належному методичному рівні з використанням ІКТ. Цілі, поставлені педагогами, були досягнуті повністю!

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*