Проведено  перший урок для учнів І курсу на тему «Зродились ми щасливої години…» присвячений 75-річчю створенню УПА

01.09.2017 в актовій залі училища проведено  перший урок для учнів І курсу на тему «Зродились ми щасливої години…» присвячений 75-річчю створенню УПА.  Захід організувала та провела класний керівник групи СРА 16-1 Баточенко І.М.

Мета заходу: прикладом боротьби воїнів УПА та учасників Майдану й антитерористичної операції (АТО) спонукати учнів до роздумів про важливість, суть і коріння національної свідомості, пропагувати дух захисника рідної землі; розширити знання учнів про людей, які боролися за рідний край; сприяти формуванню історичної пам’яті, вихованню почуттів патріотизму та національної гордості, відповідальності за долю рідного краю, своєї держави.

Упродовж віків, напружуючи всі свої життєві сили, Україна чинила стійкий опір не одній загарбницькій орді. Незліченні легіони козацьких, стрілецьких, повстанських борців торували шлях нашої історії, обмиваючи власною кров’ю свої геройські, подвижницькі, жертовні сліди на тілі рідної землі.

Зродились ми великої години
З пожеж війни і з полум’я вогнів.
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гнет і гнів на ворогів.

Прагнення до волі й самостійності, висока народна честь, що не допустить над собою глумитися, вірність заповітам предків зродили українських повстанців, зродили УПА. Дорого заплатили воїни УПА за свободу, за вічну мрію про державність України – своїми молодими життями.  А про те, що українські повстанці залишили по собі пам’ять, яка не дає бути байдужим, яка зачіпає в душах струни честі, гідності і свободи, свідчать їхні пісні, що продовжують жити серед народу.

У проведенні  заході  були задіяні такі учні: Цой В., Федина В., Роговик Ю., Бачевський Ю., Деренько Б., Івасишин С.

Пам’ятаймо історію свого народу. Не забуваймо, що, як казав Юліан Вассиян, громадський і політичний діяч, публіцист, філософ: «Дорога до Бога веде через Батьківщину».

               

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*