Проведено круглий стіл на тему «Адміністративно-територіальна реформа в Україні – розширення повноважень органів місцевого самоврядування»

13.12.2016 в бібліотеці училища проведено круглий стіл на тему «Адміністративно-територіальна реформа в Україні – розширення повноважень органів місцевого самоврядування». Захід організувала та провела Вацеба Х.В. – викладач права.

У процесах реформування українського суспільства та його владної організації надзвичайно важливе місце належить реформі системи органів місцевого самоврядування.

Тема адміністративно-територіальної реформи після підписання Президентом П. Порошенком у березні поточного року Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та затвердження Кабінетом Міністрів України Методики формування спроможних територіальних громад активізувалася в ЗМІ та експертному середовищі і поступово привертає увагу громадськості.

Адміністративно-територіальна реформа є невід’ємною складовою процесу децентралізації  влади. Відповідно до коаліційної угоди, в Україні розпочато процес децентралізації влади, який супроводжуватиметься передачею значних повноважень та фінансових ресурсів від органів державної влади – органам місцевого самоврядування. Децентралізація здійснюється з метою забезпечення ефективної реалізації прав громадян, надання публічних послуг належної якості, збільшення прав і повноважень місцевих громад.

До уваги присутніх було представлено книжкову виставку «Правова свідомість і правова культура молоді».

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*