Проведена відкрита виховна година до Дня Соборності України

22.01.2015 в бібліотеці училища класним керівником групи КОБ 15-3 Римарчук Л.І. була проведена відкрита виховна година на тему «Боже, Україну збережи» – до Дня Соборності України. Захід проведено з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, поваги до історії українського народу. У ході виховної години було висвітлено шлях народу до об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, основні пріоритети соборності, значення Дня Соборності України для її народу.

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить.

96 років тому, 22 січня 1919 року, у надзвичайно складний і загрозливий час для існування молодих національних утворень, відкинувши політичні розбіжності та амбіції, державні мужі прийняли історичний акт про Злуку всіх українських земель у єдину Українську Народну Республіку. Вони виконали настанови видатних українських соборників та вікові мрії усіх етнічних українців жити в єдиній країні.
У бібліотеці оформлено тематичну викладку матеріалів, присвячених подіям, пов’язаним із проголошенням Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

vpu13_220115_03 vpu13_220115_04 vpu13_220115_08