Прес-конференція для учнів на тему «Безпека щоденного життя»

06 квітня 2015року в ВПУ №13 розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. З метою попередження загибелі учнів під час надзвичайних ситуацій, популяризації знань з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, профілактики невиробничого травматизму проводитиметься активна інформаційно-просвітницька робота серед учнів, працюючих з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки.
Життя – найцінніше, що є у кожного з нас. Щоб його передчасно не втратити, щоб жити повноцінно, потрібно добре знати правила безпеки життєдіяльності.
06 квітня 2015року в бібліотеці відбувся виховний захід у формі прес-конференції для учнів на тему «Безпека щоденного життя». Захід провели Римарчук Л.І. (голова методкомісії класних керівників) та Стефанюк Л.М. (інженер з охорони праці). Метою заходу було ознайомити учнів з основними принципами безпечного щодення під час користування електроприладами, газовими приладами, поведінки з вибухонебезпечними предметами; навчити надавати першу допомогу при ураженні електричним струмом, у разі отруєння природним і чадним газом; ознайомити учнів з основними принципами надання долікарської допомоги потерпілому при втраті свідомості, накладання фабричного джгута для зупинки кровотечі. Навчити їх та правильно та виважено діяти в небезпечних ситуаціях.
На заході учні переглянули відеоматеріали «Небезпечні знахідки», «Правила безпеки поводження з електричними приладами», «Безпека поведінки в лісі та на водних об’єктах», «Сигнал оповіщення», «Правила безпеки при виявленні сучасного вибухового пристрою», «Надання першої допомоги при травмах».
Проведена прес-конференція довела, що учні училища добре засвоїли правила безпечної поведінки, які допоможуть їм захистити своє здоров’я та життя, зроблять їхнє щодення безпечним.
У бібліотеці оформлено тематичну викладку матеріалів «Життя людини – найвища цінність».

image003

image001

image007