Поїздка викладачів та учнів ВПУ№13 в місто Чернівці на тему “В пошуках духовних скарбів”

У великодній піст –час , коли всі тілесно й духовно готуються зустріти Христове Воскресіння, викладачами та учнями ВПУ№13 29.03.2018  було відвідане намолене місце в Чернівцях, Собор греко-католицької церкви, доторкнулися до ікони «Надія безнадійним».

Чому вирішено було поїхати саме до цих місць? Живемо в складний час – розчарувань, неспокою у світі , в Україні, а так хочеться спокою , миру, добра. Чернівецька ікона, НАДІЯ БЕЗНАДІЙНИМ опікується родинам, покровителька родини.

Всі їхали з чистою душею і відкритим серцем отримати Господнє благословення. Молилися, сповідалися, отримали благословення єпископа Йосафата.

Але яке було захоплення викладачами і учнями перлинами архітектури Чернівців. Тут ми побачили різні періоди історії Чернівців. Унікальне місто в архітектурному плані, різностильове: тут стоїть поруч вірменська церква й театр у стилі бароко. Символічно Чернівці називають «маленьким Парижем». Захоплюючою є резиденція буковинських митрополитів, а тепер чернівецький університет

Замучені, але духовно збагачені повертались до Івано-Франківська, з надією, вірою в світле Христове Воскресіння. Поїздку організувала методкомісія суспільно-гуманітарних дисциплін.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*