Пілотний урок на тему «Креативність і творче мислення – риси майбутніх фахівців»

16.03.2017 викладач Дубницька О.О. провела учнями групи СРА 18-1 за професією «Слюсар з ремонту автомобіля» пілотний урок  на тему «Креативність і творче мислення – риси майбутніх фахівців» в рамках польсько-українського проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».

Основною метою даного заходу було: формувати в учнів креативність мислення, здатність виконувати командну роботу, узгоджувати свої дії з іншими, вчитись аргументувати свою позицію, уміння переконати або змінити свою точку зору; формування в молоді таких рис, як креативність, інноваційність, здатність приймати рішення й адекватно реагувати на ризики, вміння планувати заходи і керувати ними, результатом чого має бути досягнення успіху. Тому розкриття творчого потенціалу, створення оптимальних умов для самореалізації особистості, тобто розвиток креативності учнів було на уроці одним з пріоритетних.Надзвичайно цікавий теоретичний матеріал супроводжувався мультимедійною презентацією та вдало доповнювався практичними вправами.

На уроці панувала приємна та позитивна атмосфера, що дало учням змогу якнайкраще проявити себе, розвинути креативне та інноваційне мислення і додало впевненості у собі та своїх силах.

 
  
  
  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*