Підлітки відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу «Писанка своїми руками»

Весна на Україні. Воскресає природа. Наближаються Великодні свята і беруться українці від великого до малого за дуже давнє мистецтво розпис писанок. ????
Долучилися до цієї традиції напередодні Великодня відвідувачі дружнього простору у ВПУ13. Підлітки відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу «Писанка своїми руками».
Писанкарство — один із видів декоративно-прикладного мистецтва на Україні. Учасники майстер-класу ознайомилися зі значенням стародавнього свята Пасхи, символів і кольорів на писанці, дізналися про магічне значення писанки за народними повір’ями. А також розписали власну писанку ????
Учні гарно приготувалися, взявши писачки, віск, свічки, яйця, барвники. Молодь одержала задоволення від майстер-класу, який провела та підготувала викладач Лілія Пітух.????
Знайомимося з традиційним мистецтвом і чекаємо на свята!
???????? Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.Дружній простірЛілія ПітухМирослава ГінзилевичМирослав ДанилюкYliana MorozВікторія Гринишин-ЧеревкоЛариса Франюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*