Перший урок для учнів І курсу на тему «Під синьо-жовтим прапором свободи з’єднаєм весь великий нарід свій»

03.09.2018 в актовій залі училища проведено  перший урок для учнів І курсу на тему «Під синьо-жовтим прапором свободи  з’єднаєм весь великий нарід свій» присвячений героїчній сторінці українського народу 100-річчю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Захід організували та провели заступник директора з навчально-виховної роботи Пітух Л.І. та  класний керівник групи СРА 16-1 Мороз У.Б.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

Минуло100 років від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, але кожен раз ми знову і знову повертаємося у пам’яті до тих буремних днів. Повертаємося не лише для того, щоб віддати шану, а передусім здобути від них те невичерпне джерело сили, знання та досвіду, які так потрібні у наш нелегкий відповідальний час розбудови самостійної Української держави.

Народе мій, пишаюся тобою:

Моя душа – частинка твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі:

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

У проведенні  заході  були задіяні такі учні: Брамський Андрій, Борсук Роман, Рошко Олександр, Депутат Вадим, Деренько Богдан.

Під час проведення уроку прозвучала  пісня «Плакала калина» у виконанні учня групи СРА 18-3 Деренько Богдана.

Урок став справжнім святом для молоді, годиною патріотизму, переживань та усвідомленням того, що ми – українці волелюбна нація. І саме від нас, від нас усіх залежить майбутнє нашої держави. Атмосфера, що панувала в актовій залі, була насичена патріотизмом, почуттям поваги та гордості за нашу Батьківщину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*