Перший урок для учнів І курсу на тему «НАМ УКРАЇНА ВИЩЕ ПОНАД ВСЕ!»

02.09.2019 в актовій залі училища проведено перший урок для учнів І курсу на тему «НАМ УКРАЇНА ВИЩЕ ПОНАД ВСЕ!».

Український народ довгі роки не мав державності. Патріотизм, національна ідея – це той вічний поклик, який в усі часи, у різних ситуаціях вів український народ уперед, давав надію, указував шлях і мету. Нині ми маємо державу, ми будуємо Україну, і буде вона вільною і незалежною.

90 років тому створено Організацію українських націоналістів – український політичний рух, що ставив собі за мету встановлення незалежної Української держави.

Борці  ОУН які боролися за незалежність стверджували:

«Нічого нам не треба для життя:

Ні грошей, ні почестей, ні слави,

Лише держави треба вороття,

Святої Української держави».

Захід організували та провели класний керівник групи СРА 16-1 Гриник Ю.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Пітух Л.І.

У проведенні заході були залучені такі учні: Брамський Андрій, Григор’єв Сергій, Рошко Олександр, Депутат Вадим, Вовк Андрій, Деренько Богдан.

Під час проведення уроку прозвучала пісня «Плакала калина» у виконанні учня групи МА-40 Деренько Богдана.

Урок став справжнім святом для молоді, годиною патріотизму, переживань та усвідомленням того, що ми – українці волелюбна нація. І саме від нас, від нас усіх залежить майбутнє нашої держави. Атмосфера, що панувала в актовій залі, була насичена патріотизмом, почуттям поваги та гордості за нашу Батьківщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*