Педагогічні діалоги на тему «Досвід професійного саморозвитку педагогічного працівника на основі використання ІКТ та потенційних можливостей мережі Інтернет»

23.11.2016 в  кабінеті№10 Римарчук О.І. (голова метод комісії педагогічних працівників) провела з членами методкомісії педагогічні діалоги на тему «Досвід професійного саморозвитку педагогічного працівника на основі використання інформаційно-комунікаційних технологій та потенційних можливостей мережі Інтернет».

Учитель живе до тих пір, доки вчиться,
як тільки він перестає вчитися
в ньому вмирає вчитель.
К.Ушинський

Навчання педагогічного працівника це нескінченний процес, який розпочався тоді, коли він обрав свій шлях в житті, який не може мати зупинок, перерв, не може закінчуватись.

Педагоги є фанатами своєї справи. І з кожним днем все більше часу ми проводимо для збагачення себе новими знаннями, використовуючи різні джерела інформації, одним із яких є Інтернет, з появою якого значно підвищуються можливості педагогічної самоосвіти. Праця педагога відрізняється високою мобільністю, надзвичайною складністю, вимагає від нього глибоких та різнобічних наукових професійних знань, умінь, навичок, що становлять основу професійної компетентності. Тому підвищення кваліфікації за допомогою мережі Інтернет носить випереджальний характер, а своєчасне отримання наукової інформації, рекомендацій психолого-педагогічної науки та знайомство з кращими зразками педагогічного досвіду сприяє зростанню якості навчально-виховного процесу.

Кожен вчитель прагне зробити свій урок продуктивним, цікавим,незвичайним, захоплюючим. Тому на уроці демонструються малюнки з Інтернету, програються мультимедійні файли, що показують різні явища природи, технологічні процеси, лабораторні досліди та ін.. Все більш популярними стають перегляди фільмів, слайдів, відео-лекції. За рахунок Інтернет-технологій збільшується використання наочності на заняттях. А інформацію, яку вчитель знаходить в мережі Інтернет, рекомендує учням для написання рефератів, для знаходження відповідей на різного роду запитання.

vpu13_231116_01 vpu13_231116_02 vpu13_231116_03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*