Педагогічні читання 2018

Відповідно до плану роботи у ВПУ №13 м. Івано-Франківська 10.01.2018р. проведено педагогічні читання.

Метою педагогічних читань було підвищення науково-теоретичного рівня знань педагогів училища, удосконалення їх педагогічної майстерності.

Під час педагогічних читань присутні заслухали доповіді на тему:

  1. Самоосвіта – як основа успішної діяльності педагога                                Дубницька О.О.
  2. Інформаційно-комунікативна компетентність як вагома складова фахової компетентності педагога                                                                                                               Римарчук Л.І.
  3. СКІНДИ (Сучасні колективно-індивідуальні навчальні дійства як стратегічна новинка проти застарілого менталітету в освіті)                                                             Шпільчак Х.В.
  4. Охорона праці в сучасному освітньому процесі                                             Стефанюк Л.М.
  5. Правове інформування працівників про новели законодавства                  Богомолець В.Я.

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, так як теми педагогічних читань були вибрані актуальні. Доповідачі ділилися досвідом роботи із запропонованих тем, використовуючи мультимедійні засоби.

 У рамках педагогічних читань були створені оптимальні умови для неформального активного професійного спілкування і це дало можливість педагогам розширити свою педагогічну свідомість, обмінятися досвідом. Для працівників училища педагогічні читання стали   неоціненним скарбом, який дає можливість  відкриття у собі творчого пошуку та професійної майстерності.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*