На базі ВПУ №13 м. Івано-Франківська відбувся обласний семінар-практикум вихователів гуртожитків ПТНЗ області

29.03.2017 року на базі ВПУ №13 м. Івано-Франківська відбувся обласний семінар-практикум вихователів гуртожитків ПТНЗ області на тему: «Гуртожиток – простір для виховання  людини, громадянина, майбутнього фахівця».

У семінарі брали участь: Данилюк М.П. – директор ВПУ №13 м. Івано-Франківська; Шафоростов О.О. – директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області; Римарук О.І. – методист навчально–методичного кабінету професійно-технічно освіти в Івано–Франківській області; Хомин О.Є. – методист обласного центру практичної психології та соціальної роботи обласного ІППО; Двібородчин Г.Д. – методист навчально–методичного кабінету професійно-технічно освіти в Івано–Франківській області; Чорноус Ф.В. – заступник директора з виховної роботи ВПУ №13 м. Івано-Франківська; вихователі гуртожитку.

Відкрив семінар-практикум директор НМК ПТО Шафоростов О.О., який ознайомив з планом роботи  та  побажав учасникам плідної і творчої праці.

Данилюк М.П.- директор ВПУ№13, ознайомив учасників семінару з матеріально-технічною базою та напрямками роботи навчального закладу.

За круглим столом обговорювались питання:

1.Збереження психічного здоров’я учнів та профілактика   суїцидів.

Хомин О.Є. – методист обласного центру практичної психології та соціальної роботи обласного ІППО.

2.Обмін досвідом щодо проведення конкурсу на кращу кімнату  гуртожитку.

Кухній Г.М. – вихователь гуртожитку ПБЛ.

3.Адаптація сільської молоді до умов проживання учнів в   гуртожитку.

Носурак О.І. – вихователь гуртожитку ВПУ№13.

Франюк Л.І. – психолог ВПУ№13

4.Волонтерство як один із способів виховання учня.

Шпинта І.Б. – вихователь гуртожитку ВХПУ№3.

5.Методи та форми виховної роботи в гуртожитку.

Римарук О.І. – методист НМК ПТО.

Цікаву екскурсію по музею «Галицька світлиця» провів заступник директора з виховної роботи Чорноус Ф.В., який розповів про історію створення музею. Мета створення музею – розвиток інтересу до пошукової, краєзнавчої роботи, формування у підростаючого покоління розуміння минулого і майбутнього України, формування національної свідомості. Матерiали та експонати для музею збиралися протягом тривалого часу. До цiєї роботи залучалися учні, їх батьки,  педагоги.

Учасники семінару відвідали гуртожиток ВПУ№13.

Вихователі гуртожитків мали можливість обмінятись досвідом роботи щодо оновлення, удосконалення виховної роботи у позаурочний час.


  
  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*