На базі ВПУ№13 м. Івано-Франківська проведено обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

5 грудня 2018 року на базі ВПУ№13 м. Івано-Франківська проведено обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» . Підготовку фахівців за даною спеціальністю в області проводять сім ПТНЗ: ВПУ№7, БПЛПЛ, ВПУ№13, ПЛАТіБ, КПАЛ, ОПЛЕТ, ВПЛ, представники яких брали участь у конкурі .
Відкрив конкурс Гаврилюк І.О. – заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА, який зупинився на питанні якісної підготовки майбутніх фахівців і побажав успіху учасникам змагань.
Адміністрація ВПУ№13 забезпечила якісну підготовку бази начального закладу для успішного проведення другого етапу конкурсу.
Журі одноголосно визначили переможців конкурсу серед майстрів виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»:
I місце – Бабак Андрій Ярославович (ВПУ№13);
II місце – Мельник Володимир Михайлович (ВПУ№7);
III місце – Кобилинський Ігор Миколайович (КПАЛ).

Переможці конкурсу нагороджені цінними подарунками.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*