Літературний вечір на тему «Вона в віки майбутні йти повинна» – до річниці від дня народження Лесі Українки провела Петришин А.Б.

22.02.2017 в актовій залі була проведено літературний вечір на тему «Вона в віки майбутні йти повинна» – до річниці від дня народження Лесі Українки. Захід організувала та провела Петришин А.Б. – вихователь у гуртожитку.

Леся Українка, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант боротьбі за їхнє щастя, за наближення і торжество на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів. Літературна спадщина Лесі Українки – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури.

Мета проведеного заходу: передати силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, виховувати любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини поетеси, почуття прекрасного. «…Вона була, є і буде. Дякуймо за це долі, що зродила на нашій землі Лесю Українку, яка стала символом і гордістю нашої України, яка вірила у своє безсмертя і стала безсмертною», – щиро промовляли учні під час заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*