Лінійка на тему «Єдина і неподільна Україна» – до Дня Революції Гідності

21.11.2016 відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Єдина і неподільна Україна» – до Дня Революції Гідності. Захід організувала та провела Басараб М.Г. – класний керівник гр. СРА 16-3. Метою якого є  сформувати в учнів ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвивати почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.

До визначних та водночас трагічних дат новітньої історії України нещодавно додалася ще одна – 21 листопада початок Революції гідності. Під час заходу учні пригадали героїв, що загинули на Майдані, захищаючи свободу і гідність кожного українця. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної Сотні. Учні розповідали про початок Революції та її героїв і показували відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

Народе мій, пишаюся тобою:
Моя душа – частинка твого «Я».
Красою правди у святім двобою
Понад Майданом сонця лик сія…
Є нація! Хай знають всі у світі:
Ми є! Народ піднявся із колін!
І переможно сонце правди світить,
Співає гордо наш Державний Гімн.

У бібліотеці учні мали нагоду відвідати виставку до Дня Гідності і Свободи, де виставлені статті, буклети, книги з даної тематики.

vpu13_211116_01 vpu13_211116_02 vpu13_211116_03 vpu13_211116_04

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*