Лінійка на тему «Армія нескорених» – до Дня створення УПА і українського козацтва

vpu13_10102016_01

10.10.2016 відбулася загальноучилищна лінійка на тему «Армія нескорених» –  до Дня створення УПА і українського козацтва. Захід організувала та провела Басараб М.Г. – класний керівник гр. СРА 16-3. 14 жовтня є особливим днем для українців, це свято Покрови, традиційний день Українського козацтва і день офіційного створення Української повстанської армії.

14 жовтня є особливим днем для українців, це свято Покрови, традиційний день Українського козацтва і день офіційного створення Української повстанської армії. 14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення УПА, День захисника України.

Основний зміст заходу був спрямований на виховання в учнів почуття гордості за свою країну, готовності бути гідним її громадянином, відданості справі зміцнення державності, активної громадської позиції.

Для українського народу козацтво завжди було зразком військової доблесті, мудрості, лицарської відваги нації, яка виборює своє право на свободу й незалежність. У неспокійні часи іноземних вторгнень ці мужні воїни виступали на захист України, народу, його звичаїв і традицій. Слава про їхню звитягу ширилась на весь світ.

Спадкоємицею козацьких традицій стала ще одна національно-визвольна сила –  Українська Повстанська Армія – армія нескорених борців за Незалежність України. Повстанці стали символом незламної боротьби народу проти окупантів.

vpu13_10102016_04 vpu13_10102016_03 vpu13_10102016_02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*