ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Слюсар з ремонту автомобілів»

5 березня 2014 року на базі вищого професійного училища №13 м. Івано – Франківська був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Слюсар з ремонту автомобілів». В ньому брали участь переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який проводився в семи училищ області.

Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань, а також з метою виявлення кращих учнів з даної професії, заохочення та стимулювання їх навчальної діяльності, залучення учнів до пошукової роботи, розвитку інтересу до обраної професії.
Захід проводився у два тури:
1. Виконання теоретичного туру, який складався з 60 тестових завдань, що охоплювали матеріалознавство, допуски і технічні вимірювання, будову автомобіля, технічне обслуговування і ремонт автомобіля і ремонт автомобіля, охорону праці.
2. Виконання практичного туру, що складався зі слюсарної роботи ( виготовлення кронштейна ), регулювання теплового зазору клапанів двигунів внутрішнього згорання, встановлення запалювання на двигунів внутрішнього згорання.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності ( І-ІІІ місце, І-ІІІ командне місце) будуть нагороджені грамотами департаменту освіти, науки, сім’ї , молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації та подарунками.
Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» у квітні візьме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який буде проводитись у Харкові.

vpu13_konkursSRA_7 vpu13_konkursSRA_6 vpu13_konkursSRA_4 vpu13_konkursSRA_3 vpu13_konkursSRA_2 vpu13_konkursSRA_1