Година цікавої інформації, в рамках спільного проекту «Університет технічних знань»

17.05.2017 у бібліотеці ВПУ № 13 відбулася година цікавої інформації, яку провели фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.Франка в рамках спільного проекту «Університет технічних знань».

      Захід провели: Софія Багира, завідувач відділу економіко-виробничої літератури та Наталія Джус, завідувач відділу загального читального залу ознайомили присутніх з роботою   книгозбірні, з правилами запису та користування її книжковим фондом, а також провели для присутніх огляди новинок, як періодичних видань, так і книг на електронних носіях.

     В рамках зустрічі, присутні відвідали музей «Галицька світлиця», створений з ініціативи Федора Чорноуса, заступника з виховної роботи, педагогічних працівників, учнів та їх батьків. Переступивши поріг музею, опиняєшся в атмосфері минувшини, відчуваєш як жили та чим займалися наші предки. Серед експонатів музею велике розмаїття керамічного посуду: горщики і глечики, миски і макітри, безліч вишиванок: рушників, сорочок, хусток, а ще традиційний одяг середини ХІХ – початку ХХ ст. Справа, яку започаткували організатори Музею є дуже потрібної в процесі виховання у молодого покоління любові до рідного краю, до нашої минувшини, до мови та звичаїв українського народу.

      Мирослава Гінзилевич, заступник директора з навчальної роботи та Галина Підскальна, завідувач бібліотеки училища від імені всіх присутніх подякували працівникам бібліотеки за змістовний захід та виразили надію на подальшу тісну співпрацю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*