Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Здійснює монтаж та обслуговування силового та освітлювального устаткування, працює з схемами керування електроустаткування, здійснює регулярний нагляд за роботою електрообладнання, ліквідує наслідки пошкоджень в мережі. Дана професія одна із провідних на підприємствах всіх галузей господарства, будівельних організаціях та організаціях комунального господарства.

Професійна кар’єра: фахівці-початківці озброєні ґрунтовними знаннями можуть в короткий термін стати кваліфікованими спеціалістами. Висококваліфікованому спеціалісту є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та електричних інструментів, прокладання електромереж, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників, та ремонту контрольно-вимірювальних приладів.

Можливість працевлаштування: Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування є базовою професією для промисловості і сільського господарства, а також організацій і установ.

Соціальні партнери: ВАТ «Прикарпаття обленерго»; КП «Електроавтотранс»; ВО «Карпати».

Оплата праці: розміри заробітку залежать від рівня кваліфікації, умов оплати праці на підприємстві і становить 100%-160% від середньостатистичного заробітку у промисловості.