Екскурсія учнів ВПУ№13 по замках «Золотої підкови Львівщини»

18.04.2019 відбулась екскурсія учнів ВПУ№13 по замках «Золотої підкови Львівщини».

 

В процесі екскурсії учні мали змогу ознайомитися з Золочівським, Підгорецьким, Олеським замками та духовною святинею Галичини Підгорецьким монастирем.  Протягом дня учасники екскурсії знайомилися з цікавою історією, захоплюючими легендами, оглядали старовинні експонати, шукали привидів Підгорецького та Олеського замів та просто насолоджувалися красою регіону.

Першим на нашому шляху був Золочівський замок – королівська резиденція у минулому. На території замку є загадкові камені з шифрограмами; вважають, що вони належали тамплієрам.    В Олеському замку народився польський король і переможець турок під Віднем Ян ІІІ Собеський; дуже цікава легенда про народження та про трагічне кохання Адама Жолкевського і Марціани Данилович – доньки власника замку.    Підгорецький замок є одним з найкращих у Європі прикладом поєднання ренесансного палацу із бастіонними укріпленнями.
Учні з великим захопленням милувалися красою величних споруд, із цікавістю слухали розповіді екскурсовода та переглядали експонати.

Екскурсія по замках Львівщини була цікавою, повчальною та подарувала всім багато позитивних вражень та емоцій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*