28-09-2022 Четвертий днень проекту відбувся поїздкою до м. Зелена Гура на заняття в Зеленогурському університеті.

28-09-2022
Четвертий днень проекту відбувся поїздкою до м. Зелена Гура на заняття в Зеленогурському університеті. Керівником екскурсії був доктор інжинерних наук Марцін Хцюк.
В університеті ми мали можливість побачити безпілотник, його навігацію, який використовується пожежною службою в пошукових цілях. Молодь проекту з України зустрілася та поспілкувалася зі студентами з Білорусі та України, які навчаються у Польщі.
Наш проект викликав великий інтерес з боку ЗМІ, зокрема, на місце події прибули ЗМІ : TVP3, “Радіо Захід”, “Радіо Індекс” та інші. Були фотографії, інтерв’ю. У вечірніх новинах нас можна було побачити, зокрема, на національному телебаченні “Телеекспрес”.
Після показу ми були поділені на чотири групи і мали можливість взяти участь у майстер-класах, лабораторіях та спеціалізованих студіях під керівництвом експертів, науковців університету.
Завершився день турніром, організованим ЦКЗіУ “Електрик” – викладачем Маріушем Карпінським та його учнями. Командні ігри та тренажерний зал дуже сподобалися студентам. Усі з великою самовіддачею включилися у командну боротьбу.
Підсумок дня, або щоденна оцінка – фіксація невідповідностей та ризиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*