26.09 .2022/ другий день роботи над проектом.

26.09 .2022/ другий день роботи над проектом. Перед тим, як приступити до роботи, студенти підготували свій простір для проведення заходів, які на нас чекали, відповідно до складу нашої команди. Конструктори та оператори підготували компоненти безпілотника та програмне забезпечення для моделювання польоту. ІТ-група – забезпечила безперебійну роботу апаратного та програмного забезпечення та підготувала основу веб-сайту. Бізнес група -працювала над реалізацією ринкової стратегії інноваційної діяльності.
Команда PR – спостерігала за діяльністю груп під час підготовки інформації для ЗМІ. Група моніторингу займалися опрацюванням результатів попереднього опитування та підготували дерево “Дерево очікувань”. Студенти отримали масу позитивних емоцій і розмістили їх на “Дереві очікувань”. Завдяки цьому, група зможе оцінювати виконання проекту та виявляти свої зауваження, пропозиції та недоліки .
Ми радіємо високому рівню залучення студентів до роботи над проектом, готовності до співпраці та взаємної доброзичливості. Вечір – час для відпочинку – сьогодні караоке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*