21 вересня відбулася підсумкова конференція за участі партнерів проекту, учнів та вчителів шкіл Нової Солі, представників місцевої влади, батьків, української меншини та ЗМІ. Під час конференції ми підвели підсумки нашої проектної діяльності.

21 вересня відбулася підсумкова конференція за участі партнерів проекту, учнів та вчителів шкіл Нової Солі, представників місцевої влади, батьків, української меншини та ЗМІ.
Під час конференції ми підвели підсумки нашої проектної діяльності. ✅
????Окремими секціями були представлені: прототип мобільного робота разом з програмним забезпеченням, інтерактивна дидактична гра разом з дизайном та документом про ринкову стратегію мобільного робота, фільм, що показує нашу проектну діяльність за останні кілька днів.
????Під час конференції керівники молодь з української сторони подякували за підтримку????гарний прийом та допомогу, яку надає польське суспільство в той час, коли їхні близькі воюють на фронті та гинуть за свою Батьківщину.????????????????
????У другій половині дня відбулася спільна оглядова екскурсія містом – Парк гномів, Парк фізики, спортивний зал. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa Sól

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*