18.09.2007 День 4. Четвертим днем проекту була поїздка до Зеленої Гури на заняття в Зеленогурському університеті, яку координував доктор Марцін Хцюк.

18.09.2007 День 4????
Четвертим днем проекту була поїздка до Зеленої Гури на заняття в Зеленогурському університеті, яку координував доктор Марцін Хцюк.
✨Молодь мала можливість взяти участь у майстер-класах, лабораторіях та спеціалізованих лабораторіях, які проводили експерти, наукові співробітники університету. ✨Ми дізналися про принципи 3-D друку, ????роботу промислових камер, ????️????принципи руху платформи та віртуальної реальності.????
????Цього дня учасники проєкту також мали вільний час для індивідуального огляду визначних пам’яток Зеленої Гури та шопінгу.
????Вечір був часом для відпочинку – сьогодні багаття і смаження ковбасок, гра на укулеле, спільні співи.????
❤️Молодь, учасники проекту та їхні наставники дарували один одному подарунки. Це викликало багато позитивних емоцій.????
????Провели час біля вогнища???? з нашими гостями, паном Гжегожем Кенігсбергом, директором ЦКЗіУ, пані Івоною Бжозовською старостою Новосольського повіту, пані Йоанною Стасінською, пані Агнешкою Савіцькою,Мартіном Хцюк, які зробили значний внесок у співпрацю між польськими та українськими школами.❤️Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego CKZiU “Elektryk” Nowa SólВПУ-13 м. Івано-ФранківськаСамбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологійUniwersytet Zielonogórski

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*