16 січня 2023 року у ВПУ№13 м. Івано-Франківська відбулося засідання методичної комісії класних керівників у формі дискусійної панелі на тему “Успіхи і поразки навчально-виховного процесу у період воєнного стану (підсумки роботи за 1 семестр)”.

У цей надскладний час для нашої країни, коли більшість співвітчизників потерпають від агресії російської федерації, освітяни продовжують працювати в тилу??, знаходять різноманітні форми для спілкування.
16 січня 2023 року у ВПУ№13 м. Івано-Франківська відбулося засідання методичної комісії класних керівників у формі дискусійної панелі ?на тему
“Успіхи і поразки навчально-виховного процесу у період воєнного стану (підсумки роботи за 1 семестр)”. Захід розпочався хвилиною мовчання – вшануванням пам’яті загиблих у російсько-українській війні.
У вступному слові модератор заходу Лілія Пітух, голова методичної комісії класних керівників, обґрунтувала мету і завдання дискусійної панелі, а в своєму виступі висвітлила актуальність використання основних форм і напрямів виховання здобувачів освіти у професійно-технічному училищі, провела паралелі, спираючись на події, явища і факти, виховні ситуації.
Члени методичної комісії умовно поділилися на 4 чотири групи (локації): “Успіхи у навчально-виховному процесі”, “Недоліки у навчально-виховному процесі”, “Аналітики”, “Громадськість”. На кожній локації йшло жваве обговорення підсумків навчально-виховного процесу за перший семестр 2022/2023 навчального року.
Педагоги дискутували з таких питань:
• Якою має бути робота класного керівника в умовах війни? ?‍♂️
• Як усе організувати та зробити це правильно? ?
• Як саме працювати просто зараз? ?‍♀️
• Як розставити акценти? ?‍♂️
Модератором заходу Лілією Пітух проведе на вправи ^Напрями виховання та їх застосування у навчально-виховному поцесі^ та ^42 способи намалювати ялинку^
Класний керівник групи СРА 16-2 Уляна Мороз розповіла про важливість використання у процесі виховання різноманітних форм проведення виховних заходів та провела для присутніх вправу ^Загадкова коробка ^
Класний керівник групи СРА 16-1 Сергій Майдан у своєму виступі наголосив про важливість і актуальність громадянсько-правового виховання в умовах воєнного стану
Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для училища, для педагогів та учнів.
Віримо в перемогу! ??Працюємо і боремось кожен на своєму місці.❤️❤️❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*