03.11.2023 у ВПУ-13 м. Івано-Франківська відбувся тренінг з розвитку підприємницьких навичок молоді на тему “Мотивація до підприємництва”, який провела Лілія Пітух – викладач професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії класних керівників . Захід проведено в рамках міжнародного проєкту “Компанія”, який реалізується Громадською організацією Junior Achievement Ukraine , Європейського року умінь та навичок та методичного тижня класних керівників в училищі. У тренінгу приймали участь учні груп СЕА 15-1, СЕА 14-2, СЕА 15-2, РК 17-2 та МА-51.

03.11.2023 у ВПУ-13 м. Івано-Франківська відбувся тренінг з розвитку підприємницьких навичок молоді на тему “Мотивація до підприємництва”, який провела Лілія Пітух – викладач професійно-теоретичної підготовки, голова методичної комісії класних керівників . Захід проведено в рамках міжнародного проєкту “Компанія”, який реалізується Громадською організацією Junior Achievement Ukraine ???? , Європейського року умінь та навичок та методичного тижня класних керівників в училищі. У тренінгу приймали участь учні груп СЕА 15-1, СЕА 14-2, СЕА 15-2, РК 17-2 та МА-51.
Метою тренінгу було спонукати та мотивувати молодь до підприємництва, розвіяти неадекватні стереотипи щодо бізнесу, сформувати свідоме, позитивне, але в той же час – тверезе ставлення до підприємницької діяльності.
Акцент робився на розвиток особистісних якостей майбутнього підприємця, які з них є необхідними для побудови успішного бізнесу та як саме їх розвивати. Учасники тренінгу активно залучалися до обговорень, індивідуальної та групової самостійної роботи та отримали велику мотивації до підприємницької діяльності, як від тренера, так і один від одного.
Сподіваємося, що цей проект стане поштовхом до розвитку особистісних навичок та реалізації себе у підприємництві для української молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*