Дуальна форма навчання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.06.2017р. № 916 «Про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників», наказу департаменту освіти і науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 06.11.2017 р. № 615 «Про організацію роботи із упровадження елементів дуальної форми навчання» і наказу навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області від 13.11.2017 р. № 23 «Про забезпечення методичного супроводу упровадження елементів дуальної форми навчання у ПТНЗ області»,  з метою належної підготовки нормативно-плануючої та облікуючої  документації щодо упровадження елементів дуальної форми навчання для професійної підготовки  кваліфікованих робітничих кадрів з професії “Рихтувальник кузовів”.

Затверджено  план заходів із упровадження елементів дуальної форми навчання з професійної підготовки  кваліфікованих робітників.

Створено робочу групу для розробки навчально-плануючої документації  в складі:

– заст.директора училища Гудименко Н.Ю.

– головний інженер КП  «Електроавтотранс» Бойчук В.М.

– старший.майстер училища Крушельницький М.П.

– голова методкомісії автосервісних професій  Пашинський Р.Р.

– викладач спецдисциплін Єрмоленко Є.В.

– майстер виробничого навчання Сотніков В.С.

Проведено методичне засідання,  педагогічну раду спільно з роботодавцями на тему: «Упровадження елементів дуальної форми навчання з у професійну підготовку кваліфікованих кадрів» .

Організовано роботу із модернізації змісту навчальних планів та програм для врахування потреб роботодавців при впровадженні елементів дуальної форми навчання.